sobota, 27 września 2014

Spotkanie mam blogerek vol.2 - ZAPISY

Nadszedł ten czas, że postanowiłyśmy razem z Natalką zorganizować kolejne spotkanie mam blogerek , tymbardziej, że pierwsze nam się baaaaardzo podobało i Wam też :)

Lubimy niestandardowe rozwiązania, jak było w przypadku pierwszego spotkania, które trwało dwa dni i zrobiłyśmy licytację , na której dzięki Wam zebrałyśmy blisko 900 zł, więc i tym razem będzie tylko ciut podobnie, bo znowu chcemy zorganizować licytację, ale inaczej, bo rezygnujemy z tzw. giftów. Wierzymy mocno, że przyjeżdżacie dla nas, a nie dla prezentów :D i zgłoszeń będzie ogrom ! Miejsc mamy sporo, więc piszcie śmiało. Chcemy po raz kolejny zorganizować licytację, wszystkie rzeczy od sponsorów będą się zaczynały od 1 złotówki, żeby każdy miał szansę i liczymy, że znowu uzbiera się ładna sumka i po raz kolejny będziemy mogły wesprzeć Dom Dziecka Nadzieja w Jeleniej Górze, bo dzieciaki, które tam są, są naprawdę bardzo biedne i kochane.
Miejsce, w którym się spotkamy jest jednym z najlepszych miejsc w naszym mieście. Dla mnie i Nati tymbardziej wyjątkowe, że właśnie w Kukutu spotkałyśmy się po raz pierwszy. Jedzenie i atmosfera - pierwsza klasa, więc uwierzcie, będzie booosko ! Zdradzę Wam, że zjemy tam obiad, a jednym z dań, które posmakujecie będzie zupa paprykowo-pomarańczowa ! Gwarantuję foodgazm :D
Ok, narazie to tyle, gdybyście miały jeszcze jakieś pytania, to piszcie śmiało.
A teraz czekamy na e-maile : w treści wpiszcie :
- Imię i nazwisko
-adres bloga
-miasto, w którym mieszkacie.

PS.PS.PS. Spotkanie jest dla samych mam ! W końcu nam też się należy chwila przyjemności bez dzieci :)
5 komentarzy: